Hakkımızda

Sosyaldeyince.net sitesi bilim, teknoloji, tarih, coğrafya, sosyal bilimler, doğa, gezi ve insan konularında siz değerli okuyucularımızı bilgilendirmek, özgün yazılarla buluşturmak amacıyla kurulmuştur. Özellikle sitemizde yer alan yazıların tamamen özgün olması bizim için önemli. Bizi diğer sitelerden ayıran en önemli özellik de bu.
Her gün yeni bir yazılar yazmaya çalıştığımız sitemiz siz değeli okuyucularımızın ilgi ve desteğiyle her geçen gün daha da büyüyor. Bilgiye ulaşmanın bir tık kadar kolay olduğu, teknolojinin hızına yetişemediğimiz bu dünyada insanların ilgilerini çekecek, onların bilgi dağarcığını genişletecek bir site amaç edindik.
“Bilgi en değerli hazinedir” düşüncesiyle yola çıktık ve aldık kalemi elimize. Herhangi bir siyasi ve ticari amaç gütmeden yazılarımız yazmaya başladık. Gördük ki hayata dair yazacak çok şeyimiz var. Biz yazmaktan sıkılmadık siz de okumaktan. Güzel yorumlarınızı içeren mailler alıyoruz ve bu mailler sayesinde azimle, şevkle yazmaya yeni yazılarımızı siz değerli okuyucularımızla buluşturmaya devam ediyoruz.
Eğer sizin de yayınlamasını istediğiniz yazılarınız varsa “İletişim” bölümünü kullanarak yazılarınız bize iletebilirisiniz.
Yazdığımız yazıların daha geniş kitlelere ulaşması için lütfen sitemizi sosyal medyada paylaşın.

İlginize teşekkür ederiz.

Sosyaldeyince.net Yönetimi


Mail

İletişim Formu